Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nesër hapet ekspozita “Nën të njëjtin qiell”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nesër hapet ekspozita “Nën të njëjtin qiell”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nesër hapet ekspozita “Nën të njëjtin qiell”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rezultat i bashkëpunimit të Kosovo Art Academy me seli në Kosovë dhe Universitetit Laba me seli në Itali është ekspozita ndërkombëtare e artistëve italian dhe atyre kosovarë e titulluar “Nën të njëjtin qiell”, e cila për publikun do të hapet nesër.

Kategoritë


0 komente