Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Ne të tre

44,453 shikime

Kosovë, 1994. Një familje e përbërë nga 6 anëtarë rrugës për piknik në periferi, dëgjon në radio lajmin se policia serbe lejon vetëm 3 udhëtarë për çdo automjet. Këtu nis gjithçka: paniku, përçarja dhe tronditja e thellë e kësaj familjeje.

Shfaq më shumë

Regjisore: Blerta Basholli 

Producentë: Blerta Basholli, Alush Gashi 

Aktorë: Hadi Shehu, Armond Morina, Adriana Matoshi, Ramazan Berkani, Basri Lushtaku, Kushtrim Sheremeti, Ard Islami, Kaona Sylejmani, Bojken Sylejmani, Edi Kastrati, Enzo Kastrati 

Alternate Text
Ne të tre
  • Ne të tre
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat