Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik
Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 171 shikime
 • 171 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik

Kategoritë


0 komente


0/500