Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
NGOP TV | Dollibashët - Bora
NGOP TV | Dollibashët - Bora

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NGOP TV | Dollibashët - Bora

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 2,434 shikime
 • 2,434 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dollibashet - Këngë  te famshme Shqiptare të vjetra dhe të reja te kënduara nga dollibashet tanë në version Labçe

https://www.instagram.com/ngopmedia/

https://www.facebook.com/ngop.tv/

#dollibashet #bora #ngoptv #ngopmedia #ngop 

Kategoritë


0 komente


0/500