Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nis maratona që kujton rrugën e UÇK-së
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nis maratona që kujton rrugën e UÇK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nis maratona që kujton rrugën e UÇK-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me rastin e shënimit të 20 vjetorit të fillimit të luftës në Kosovës dhe dhjetë vjetorit të pavarësisë së Kosovës, sot nga Prekazi janë nisur vrapues të shumtë për të vazhdua drejtë Gllogjanit, shteg ky i cili pritet të përfundojë në Koshare.

Kategoritë


0 komente