Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Një familje në Hajvali nuk ka shtëpi, jeton vetëm me 91 euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një familje në Hajvali nuk ka shtëpi, jeton vetëm me 91 euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një familje në Hajvali nuk ka shtëpi, jeton vetëm me 91 euro

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 65 shikime
 • 65 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një familje në Hajvali po përballet me kushte të rënda të jetës. Përveç vështirësive që kanë për ushqim dhe veshmbathje problemi kryesor i familjes Aliu është çështja e banimit.

Kategoritë


0 komente