Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Një femër tentoj të futej në zjarrë për ta shpëtuar familjaren e saj në banesën në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një femër tentoj të futej në zjarrë për ta shpëtuar familjaren e saj në banesën në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një femër tentoj të futej në zjarrë për ta shpëtuar familjaren e saj në banesën në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 177 shikime
 • 177 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momente dramatike

Kategoritë0 komente