Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Një javë nga tërmeti që goditi Shqipërinë”
“Një javë nga tërmeti që goditi Shqipërinë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Një javë nga tërmeti që goditi Shqipërinë”

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 73 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kanë kaluar më shumë se një javë nga tërmeri 6.4 shkallë të rihterit që goditi Shqipërinë.
Ky tërmet la të vdekur 51 viktima, mbi 900 persona të lënduar dhe mijëra ndërtesa të dëmtuara.
 

Kategoritë


0 komente


0/500