Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Një person incizohet duke hedhur bërllok në lumin e fshatit Muzeqinë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një person incizohet duke hedhur bërllok në lumin e fshatit Muzeqinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një person incizohet duke hedhur bërllok në lumin e fshatit Muzeqinë

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 2,473 shikime
 • 2,473 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente