Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Një tregim Prishtine - Film artistik
Një tregim Prishtine - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një tregim Prishtine - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 102,239 shikime
 • 0 shikues
 • 7
 • 7
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aurora dhe Beni janë një çift i ri, të cilët e kanë një vajzë, Fionën. Drama familjare, shoqërore, korrupsioni dhe dashuria, marrin kahje tjetër me sëmundjen e Fionës.

Regjia: Burbuqe Berisha
Skenari: Getoarbe Mulliqi
Ne role: Donat Qosja, Teuta Krasniqi, Luran Ahmeti, Artiola Hamdia, Lis Tafa
Produksioni: AB Film 

Kategoritë


31 komente


0/500