Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,725 shikime
 • 2,725 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pasi kryeministri Ramush Haradinaj largoi mbesën e Mehmet Derallës, pjesëtarët e sigurimit larguan nga tribuna edhe një të moshuar.

Kategoritë


0 komente