Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Një tregim Prishtine

103,072 shikime

Një Tregim Prishtine është një film vendor i cili fokusohet në jetën e një çifti të klasës së mesme, Aurora dhe Ben me vajzën e tyre Fiona. Sfidat e tyre fillojnë kur Fiona është diagnostikuar me leukemi akute dhe ata duhet të gjejnë paratë për trajtimin e saj. Beni ndeshet me korrupsionin gjatë përpjekjes për të siguruar para për trajtim ndërsa Aurora lufton në mënyrën e saj për të mbledhur fonde për shërimin e Fionës.

Shfaq më shumë

Metrazhi: I gjatë 
Regjia: Burbuqe Berisha

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Një tregim Prishtine
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat