Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Njomza grimohet vetë e vishet në fustan të Leartës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njomza grimohet vetë e vishet në fustan të Leartës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njomza grimohet vetë e vishet në fustan të Leartës

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 12,972 shikime
 • 12,972 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

kaq bukur po duket 

Kategoritë


0 komente