Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Noterët rrisin çmimet arbitrarisht, Ministria e Drejtësisë e shqetësuar me këtë fakt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Noterët rrisin çmimet arbitrarisht, Ministria e Drejtësisë e shqetësuar me këtë fakt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Noterët rrisin çmimet arbitrarisht, Ministria e Drejtësisë e shqetësuar me këtë fakt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 229 shikime
 • 229 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Noterët rrisin çmimet arbitrarisht, Ministria e Drejtësisë e shqetësuar me këtë fakt

Kategoritë


0 komente