Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Nothing to Nobody

7,706 shikime

Story of 17 years old Mejrema who choses a dangerous way to run from her family’s decision about her future. 

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Nothing to Nobody
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat