Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nuk ka ende marrëveshje për demarkacionin në Kuvend
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nuk ka ende marrëveshje për demarkacionin në Kuvend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nuk ka ende marrëveshje për demarkacionin në Kuvend

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 443 shikime
 • 443 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk ka ende marrëveshje për demarkacionin në Kuvend

Kategoritë


0 komente