Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nusja e Granitit del me shoqe, ia bën grimin vetës dhe atyre
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nusja e Granitit del me shoqe, ia bën grimin vetës dhe atyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nusja e Granitit del me shoqe, ia bën grimin vetës dhe atyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,026 shikime
 • 1,026 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A e keni ditur se Leonita ka edhe këtë talent

Kategoritë


0 komente