Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nusja e Granitit i shashtrisë dasmorët me vallëzimin e saj 'çyçek'
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nusja e Granitit i shashtrisë dasmorët me vallëzimin e saj 'çyçek'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nusja e Granitit i shashtrisë dasmorët me vallëzimin e saj 'çyçek'

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,841 shikime
 • 5,841 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq bukur vallëzon nusja e Granit Xhakës

Kategoritë


0 komente