Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nusja shperthen ne te qeshura në momentin e kurorëzimit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nusja shperthen ne te qeshura në momentin e kurorëzimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nusja shperthen ne te qeshura në momentin e kurorëzimit

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 3,817 shikime
 • 3,817 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nusja shihet duke mos mundur të marrë vetën nga të qeshurat gjatë ceremonisë së kurorëzimit

Kategoritë


0 komente