Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Nxënësit e shkollës “Daut Bugujevci” në Fushë Kosovë po vazhdojnë protestat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nxënësit e shkollës “Daut Bugujevci” në Fushë Kosovë po vazhdojnë protestat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nxënësit e shkollës “Daut Bugujevci” në Fushë Kosovë po vazhdojnë protestat

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 795 shikime
 • 795 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente