Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nxënësit kërkojnë drejtësi për Aulon Zekën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nxënësit kërkojnë drejtësi për Aulon Zekën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nxënësit kërkojnë drejtësi për Aulon Zekën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nxënës të shkollave të mesme të Prishtinës kanë bllokuar sot rrugët e qytetit duke kërkuar drejtësi për vrasjen e bashkëmoshatarit të tyre, Aulon Zeka, të cilin e kanë nderuar edhe me një minutë heshtjeje.

Kategoritë


0 komente