Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
O’Connell: Në Kosovë flitet për votuesit e një partie, sikur janë tifozë të klubit të futbollit
O’Connell: Në Kosovë flitet për votuesit e një partie, sikur janë tifozë të klubit të futbollit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

O’Connell: Në Kosovë flitet për votuesit e një partie, sikur janë tifozë të klubit të futbollit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Që një shtet të jetë demokratik është shumë e rëndësishme që të ketë qytetari aktive, të ketë media të lira, të fuqishme dhe profesionale, si dhe duhet që deputetët dhe politikanët të komunikojnë me qytetarët drejtpërdrejt.

Kategoritë


0 komente


0/500