Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
O’Connell u kishte treguar deputetëve se çka e pret Kosovën nëse e zhbënë Specialen
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
O’Connell u kishte treguar deputetëve se çka e pret Kosovën nëse e zhbënë Specialen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

O’Connell u kishte treguar deputetëve se çka e pret Kosovën nëse e zhbënë Specialen

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 891 shikime
 • 891 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

O’Connell u kishte treguar deputetëve se çka e pret Kosovën nëse e zhbënë Specialen

Kategoritë


0 komente