Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
OEK: Vetëm për një vit mbi 24 mijë qytetarë lëshuan punën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OEK: Vetëm për një vit mbi 24 mijë qytetarë lëshuan punën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OEK: Vetëm për një vit mbi 24 mijë qytetarë lëshuan punën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi ka thënë se në kompanitë dhe institucionet e Kosovës kanë lëshuar punën mbi 24 mijë qytetarë.

Kategoritë


0 komente