Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

OKB kërkon që Kosova t’i ndalë shtetasit për të mos iu bashkuar terroristëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OKB kërkon që Kosova t’i ndalë shtetasit për të mos iu bashkuar terroristëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OKB kërkon që Kosova t’i ndalë shtetasit për të mos iu bashkuar terroristëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 133 shikime
 • 133 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

OKB kërkon që Kosova t’i ndalë shtetasit për të mos iu bashkuar terroristëve

Kategoritë0 komente