Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Oops - Ministrja Albena Rashitaj shpëtohet nga Ministri Enver Hoxhaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Oops - Ministrja Albena Rashitaj shpëtohet nga Ministri Enver Hoxhaj

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Oops - Ministrja Albena Rashitaj shpëtohet nga Ministri Enver Hoxhaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,128 shikime
 • 4,128 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja Albena Rashitaj shpëtohet nga Ministri Enver Hoxhaj

Kategoritë0 komente