Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Opoja Sot

17 video | 9,421 shikime

Opoja Sot është komuniteti i parë online, i cili do të mundësojë informimin sa më të drejtë dhe të paanshëm për lajmet, ngjarjet, faktet apo sukseset që lidhen me krahinën e Opojës, duke e përfshirë dhe diasporën opojane.

Opoja Sot është themeluar si iniciativë nga disa njohës të gazetarisë brenda Opojës, të cilët dëshirojnë ta informojnë qytetarin me zhvillimet e fundit.

Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat