Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Opozita bëhet gati të ndalojë bisedimet për kufijtë e Kosovës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Opozita bëhet gati të ndalojë bisedimet për kufijtë e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Opozita bëhet gati të ndalojë bisedimet për kufijtë e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dialogu Kosovë-Serbi do të vazhdojë në fillim të shtatorit, ku pritet të diskutohet edhe për temën e korrigjimit të kufijve, të cilën presidenti i Kosovës Hashim Thaçi e ka përmendur shpesh kohët e fundit.

Kategoritë


0 komente