― DREJTPËRDREJT

ORAinfo

13 Abonues

  • Kreu
  • Videot
  • Rreth nesh
Të fundit
00:15

Pasi ha iftar, e papritur çka bën Duli

ORAinfo 3,555 shikime Para 17 orëve
00:15

Kështu e kalojnë kohën së bashku, Afrona dhe Tara

ORAinfo 1,514 shikime Para 15 orëve
01:00

Ermal Fejzullahu e 'kall' atmosferën në Tiranë

ORAinfo 651 shikime Para 18 orëve
00:15

Vjollca Haxhiu kështu i përcjell nga afër maturantet

ORAinfo 1,376 shikime Para 1 dite
00:11

Mozzik gatuan për të dashurën e tij

ORAinfo 1,016 shikime Para 1 dite
00:06

Çfarë bën nusja e Medës derisa vozitë!?

ORAinfo 788 shikime Para 1 dite
01:00

Flora Gashi nuk e ndal këngën as në veturë

ORAinfo 763 shikime Para 1 dite
00:17

Ky është lypësi i njohur në Prishtinë që vrau të birin 14 vjeç

ORAinfo 3,329 shikime Para 2 ditëve
00:15

Ja si kërcen djali i Sinan Hoxhës

ORAinfo 2,876 shikime Para 2 ditëve
01:00

Shyhretja me të bijën e kallin atmosferën

ORAinfo 1,389 shikime Para 2 ditëve
00:06

Unikkatil arrin në Kosovë, por ndodh e papritura!

ORAinfo 628 shikime Para 2 ditëve
00:15

Ronela vallëzon edhe në këtë gjendje

ORAinfo 619 shikime Para 2 ditëve
Më të shikuarat
00:26

Ditëlindja e Renee, ndodh dicka e papritur

ORAinfo 17,485 shikime Para 1 jave
00:15

Tara duke luajtur bowling

ORAinfo 9,268 shikime Para 1 jave
00:08

Egzona Muqiqi me vallezimin me të bukur

ORAinfo 9,183 shikime Para 1 jave
01:00

Nxeht Vedati i Stupcave, e largon nga skena Ledrin dhe Lumin B

ORAinfo 9,076 shikime Para 3 ditëve
00:15

Learta Jakupi e 'kallë' atmosferen duke vallëzuar

ORAinfo 8,801 shikime Para 2 javëve
00:09

Kështu e ‘ndezën’ atmosferën nuset e Xhakajve

ORAinfo 8,600 shikime Para 1 jave
01:06

Propozimi për fejesë në mbrëmbjen e maturës

ORAinfo 7,474 shikime Para 1 jave
00:15

Renee e Nora Istrefit befason me lodrat e saj

ORAinfo 6,814 shikime Para 3 javëve
00:15

Meda feston ditëlindjen e fjalit të tij

ORAinfo 6,208 shikime Para 3 javëve
00:09

Festë prrallëore për vajzën e Valdrin Sahitit

ORAinfo 6,081 shikime Para 1 jave
00:33

Sabri Fejzullahut i dështon koncerti në Gërmi

ORAinfo 5,246 shikime Para 3 javëve
00:14

Femijet e Ramush Haradinajt duke gatuar

ORAinfo 4,271 shikime Para 1 jave
Të gjitha videot
00:15

Kështu e kalojnë kohën së bashku, Afrona dhe Tara

ORAinfo 1,514 shikime Para 15 orëve

00:15

Pasi ha iftar, e papritur çka bën Duli

ORAinfo 3,555 shikime Para 17 orëve

01:00

Ermal Fejzullahu e 'kall' atmosferën në Tiranë

ORAinfo 651 shikime Para 18 orëve

00:11

Mozzik gatuan për të dashurën e tij

ORAinfo 1,016 shikime Para 1 dite

00:15

Vjollca Haxhiu kështu i përcjell nga afër maturantet

ORAinfo 1,376 shikime Para 1 dite

00:06

Çfarë bën nusja e Medës derisa vozitë!?

ORAinfo 788 shikime Para 1 dite

01:00

Flora Gashi nuk e ndal këngën as në veturë

ORAinfo 763 shikime Para 1 dite

00:15

Ronela vallëzon edhe në këtë gjendje

ORAinfo 619 shikime Para 2 ditëve

00:15

Ja si kërcen djali i Sinan Hoxhës

ORAinfo 2,876 shikime Para 2 ditëve

01:00

Shyhretja me të bijën e kallin atmosferën

ORAinfo 1,389 shikime Para 2 ditëve

00:17

Ky është lypësi i njohur në Prishtinë që vrau të birin 14 vjeç

ORAinfo 3,329 shikime Para 2 ditëve

00:06

Unikkatil arrin në Kosovë, por ndodh e papritura!

ORAinfo 628 shikime Para 2 ditëve

00:58

Kështu i këndon Duli gruas së tij

ORAinfo 2,638 shikime Para 3 ditëve

01:00

Nxeht Vedati i Stupcave, e largon nga skena Ledrin dhe Lumin B

ORAinfo 9,076 shikime Para 3 ditëve

00:15

Ermali përlotet live në emision

ORAinfo 1,220 shikime Para 5 ditëve

00:15

Almeda e fton Ermalin në Turqi

ORAinfo 3,283 shikime Para 5 ditëve

00:15

Meda dhe Vjollca Haxhiu e 'kallin" atmosferen

ORAinfo 1,705 shikime Para 5 ditëve