Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ori and the Will of the Wisps Review | Një platformer magjik
Ori and the Will of the Wisps Review | Një platformer magjik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ori and the Will of the Wisps Review | Një platformer magjik

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 14 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo video mundësohet nga Albagame.

Në vitin 2015, Moon Studios lëshoi Ori and The Blind Forest, një platformer 2D që ra në sy për estetikën e bukur, ngjyra të jashtëzakonshme, lojë dinamike dhe historinë e saj mjaft interesante. Më pas në 2017 u publikua nga Team Cherry, mbase një nga lojërat më të mira metroidvania të të gjitha kohërave, që nuk është askush tjetër përveç kryeveprës, Hollow Knight. Ori and the Will of Wisps është duke u përpjekur të martojë këto dy botë magjike në një aventurë përrallë me në qendër Ori, ketrin e bardhë me të cilin u ndeshëm në lojën e parë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500