Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Ose të hiqet trekëndëshi ose emri i Adem Jasharit nga sheshi te Komuna”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Ose të hiqet trekëndëshi ose emri i Adem Jasharit nga sheshi te Komuna”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Ose të hiqet trekëndëshi ose emri i Adem Jasharit nga sheshi te Komuna”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 607 shikime
 • 607 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Ose të hiqet trekëndëshi ose emri i Adem Jasharit nga sheshi te Komuna”

Kategoritë


0 komente