Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pacolli, arsyeja pse Kiçmari u tërhoq nga shërbimi diplomatik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli, arsyeja pse Kiçmari u tërhoq nga shërbimi diplomatik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli, arsyeja pse Kiçmari u tërhoq nga shërbimi diplomatik

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 2,436 shikime
 • 2,436 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente