Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pacolli i thotë Deliut se po shërben si zëdhënëse e Veselit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli i thotë Deliut se po shërben si zëdhënëse e Veselit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli i thotë Deliut se po shërben si zëdhënëse e Veselit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 264 shikime
 • 264 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pacolli i thotë Deliut se po shërben si zëdhënëse e Veselit

Kategoritë


0 komente