Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Pacolli: Tmerr gjendja e Kurrizit
​Pacolli: Tmerr gjendja e Kurrizit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Pacolli: Tmerr gjendja e Kurrizit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli tunelin tek Kurrizi në Prishtinë e ka konsideruar si një tmerr i cili i rrezikon edhe nxënësit e shkollave të asaj ane.

Kategoritë


0 komente


0/500