Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pamje ekskluzive të momentit të hyrjes së Rexhep Selimit, në Stacionin Policor (Video)
Pamje ekskluzive të momentit të hyrjes së Rexhep Selimit, në Stacionin Policor (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje ekskluzive të momentit të hyrjes së Rexhep Selimit, në Stacionin Policor (Video)

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,805 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazeta Blic e ka siguruar videon kur deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi po hynte në Stacionin Policor në Prishtinë, derisa vëllai i tij, Ramadani ishte shoqëruar nga policia, për shkak të mos përfilljes së urdhrave të zyrtarëve policor dhe sulmit ndaj policit.

Kategoritë


0 komente


0/500