Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pamje nga brenda stadiumit “Fadil Vokrri”, shpejt do testohet nga UEFA
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje nga brenda stadiumit “Fadil Vokrri”, shpejt do testohet nga UEFA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje nga brenda stadiumit “Fadil Vokrri”, shpejt do testohet nga UEFA

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 65 shikime
 • 65 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Stadiumi “Fadil Vokrri” do të hapet shpejt. KosovaPress sjellë pamje nga secili cep i tij.

Kategoritë


0 komente