Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Paralajmërohet debat lidhur me heqjen e testit të maturës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Paralajmërohet debat lidhur me heqjen e testit të maturës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Paralajmërohet debat lidhur me heqjen e testit të maturës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Testi i maturës ka nevojë urgjente që të përmirësohet, për shkak të kopjimit që po ndodhë. Mirëpo, heqja e tërësishme e testit nuk duhet të bëhet. Madje, ekspertët e arsimit e shohin të gabuar idenë për të hequr këtë test.

Kategoritë


0 komente