Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Kërcënimi i Arian Janovës ndaj studentit të Parlamentit Studentor: Ti e din kush jam unë - veç mos u zatetshim!
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Kërcënimi i Arian Janovës ndaj studentit të Parlamentit Studentor: Ti e din kush jam unë - veç mos u zatetshim!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Kërcënimi i Arian Janovës ndaj studentit të Parlamentit Studentor: Ti e din kush jam unë - veç mos u zatetshim!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 381 shikime
 • 381 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Kërcënimi i Arian Janovës ndaj studentit të Parlamentit Studentor: Ti e din kush jam unë - veç mos u zatetshim!

Njëri prej studentëve që bën pjesë në grupin e nëntë deputetëve që kishin planifikuar mocionin e votëbesimit ndaj kryetarit të Parlamentit Studentor, Arben Elshani, është kërcënuar nga Arian Janova, ish-udhëheqës i organizatave studentore të UP-së.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente