Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pas 14 muajsh rifillon nxjerrja e thëngjillit në Shipitullë, banorët do të zhvendosen
Pas 14 muajsh rifillon nxjerrja e thëngjillit në Shipitullë, banorët do të zhvendosen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas 14 muajsh rifillon nxjerrja e thëngjillit në Shipitullë, banorët do të zhvendosen

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas 14 muajsh rifillon nxjerrja e thëngjillit në Shipitullë, banorët do të zhvendosen

Kategoritë


0 komente


0/500