Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pas deklaratës së Trumpit, Mbretëria e Bashkuar do të testojë ilaçet anti-malarie
Pas deklaratës së Trumpit, Mbretëria e Bashkuar do të testojë ilaçet anti-malarie

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas deklaratës së Trumpit, Mbretëria e Bashkuar do të testojë ilaçet anti-malarie

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 3 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Pas deklaratës së Trumpit, Mbretëria e Bashkuar do të testojë ilaçet anti-malarie për të parë nëse mund të parandalojë COVID-19

Kategoritë


0 komente


0/500