Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pas dëmtimit të trenit të gjenocidit në Han të Elezit, pritet tenderi për kamerat e sigurisë dhe ndriçimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pas dëmtimit të trenit të gjenocidit në Han të Elezit, pritet tenderi për kamerat e sigurisë dhe ndriçimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas dëmtimit të trenit të gjenocidit në Han të Elezit, pritet tenderi për kamerat e sigurisë dhe ndriçimit

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 635 shikime
 • 635 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente