Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pas lindjes së vajzës, Besi dhe Xhensila edhe më të dashuruar se më parë
Pas lindjes së vajzës, Besi dhe Xhensila edhe më të dashuruar se më parë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas lindjes së vajzës, Besi dhe Xhensila edhe më të dashuruar se më parë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,129 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Besi dhe Xhensia të dashuruar si asnjëherë më parë

Kategoritë


0 komente


0/500