Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Pastrimi” bëhet me 10 kamionë të rinj
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Pastrimi” bëhet me 10 kamionë të rinj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Pastrimi” bëhet me 10 kamionë të rinj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kompania rajonale për menaxhimin e mbeturinave “Pastrimi” është bërë me dhjetë kamionë të ri, të cilët do të lehtësojnë punën në menaxhimin e hedhurinave në rajonin e Prishtinës.

Kategoritë


0 komente