Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
PDK-ja me rënie, AAK e Nisma në rritje – partia e parë LDK-ja por Kurti më i preferuari për kryeministër
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PDK-ja me rënie, AAK e Nisma në rritje – partia e parë LDK-ja por Kurti më i preferuari për kryeministër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PDK-ja me rënie, AAK e Nisma në rritje – partia e parë LDK-ja por Kurti më i preferuari për kryeministër

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 448 shikime
 • 448 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente