Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​PDK kallëzim penal ndaj Ahmetit, Nagavcit e Kukajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​PDK kallëzim penal ndaj Ahmetit, Nagavcit e Kukajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​PDK kallëzim penal ndaj Ahmetit, Nagavcit e Kukajt

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Partia Demokratike Kosovës ka vazhduar të dërgojë kallëzime penale në Prokurorinë Speciale ndaj kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe vartësve të tij, me pretendimin se kanë kryer veprën penale, krim i organizuar.

Kategoritë


0 komente