Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pepaj: Të hiqet kostoja për energjinë e shpenzuar për veri, nevojitet vendim i ri
Pepaj: Të hiqet kostoja për energjinë e shpenzuar për veri, nevojitet vendim i ri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pepaj: Të hiqet kostoja për energjinë e shpenzuar për veri, nevojitet vendim i ri

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pagesa e faturave të energjisë së shpenzuar në veri nga bizneset dhe qytetarët e Kosovës ka shkaktuar indinjatë të thellë për kompanitë dhe shoqatat e bizneseve, të cilët thonë se Zyra e Rregullatorit të Energjisë iu ka qitë haraç me këtë ngarkesë tarifore.

Kategoritë


0 komente


0/500