Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Për 3 muaj 18 qytetarë të Kosovës janë kafshuar nga gjarpërinjtë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për 3 muaj 18 qytetarë të Kosovës janë kafshuar nga gjarpërinjtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për 3 muaj 18 qytetarë të Kosovës janë kafshuar nga gjarpërinjtë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga muaji prill në Klinikën Infektive të QKUK-së, kanë kërkuar trajtim mjekësor 18 persona të cilët janë kafshuar nga gjarpërinjtë.

Kategoritë


0 komente