Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Për një vit Prokuroria e Shtetit vetëm një aktakuzë të profilit të lartë
Për një vit Prokuroria e Shtetit vetëm një aktakuzë të profilit të lartë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për një vit Prokuroria e Shtetit vetëm një aktakuzë të profilit të lartë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 131 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për një vit Prokuroria e Shtetit vetëm një aktakuzë të profilit të lartë

Kategoritë


0 komente


0/500