Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Për taksën e Kosovës ndaj mallrave serbe Vuçiqi mbledh në Beograd Listën Serbe
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për taksën e Kosovës ndaj mallrave serbe Vuçiqi mbledh në Beograd Listën Serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për taksën e Kosovës ndaj mallrave serbe Vuçiqi mbledh në Beograd Listën Serbe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 768 shikime
 • 768 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente