Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Surroi tregon se si u bind Thaçi për ta votuar Rambouillet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Surroi tregon se si u bind Thaçi për ta votuar Rambouillet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Surroi tregon se si u bind Thaçi për ta votuar Rambouillet

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 130 shikime
 • 130 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Surroi tregon se si u bind Thaçi për ta votuar Rambouillet


  0 komente